Zapachy i perfumy do wnętrz – sposób na unikalny, świąteczny nastrój!

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Wielu z nas już niedługo zacznie wprowadzać we wnętrzach pierwsze elementy świątecznych dekoracji (są także tacy, którzy mają to już za sobą!) – światełka, choinki, śniezynki oraz gwiazdki. To wszystko zapewnia ciepły charakter wnętrza i sprawia, że trwające zaledwie kilka dni święta, możemy celebrować znacznie dłużej.

A jednak to nie wszystko! Święta to nie tylko ozdoby, ale także zapachy, które są nieodłącznym elementem wigilijnej tradycji. Tuż przed samą wieczerzą, najwspanialszy aromat zapewnią potrawy wigilijne – woń pierogów z grzybami, smażony karp, kutia, czerwony barszcz, czy owocowy susz.

Do tego czasu, w trakcie oraz po świętach, proponujemy skorzystanie z naturalnych zapachów do wnętrz ukrytych pod postacią ozdobnych kul zapachowych (szeroką ofertę znajdziesz w sklepie Madlennn Handmade – perfumy i zapachy do wnętrz, zapachy do auta). Bogaty aromat wydobywający się z unikalnej ceramicznej ozdoby, zapewni trwały i intensywny zapach, rozpływający się po całym domu (zapachy pochodzenia naturalnego to gwarancja bezpiecznego użytkowania – składniki nie powodują bólu głowy, alergii, uczulenia, czy nudności pojawiających się często w przypadku zapachów chemicznych – drogeryjnych).

Wśród szerokiej gamy zapachowej dostępne są delikatne aromaty orzeźwiające lub mocniejsze, korzenne zapachy, które rozgrzeją i wprowadzą ciepłą aurę w zimowe dni – polecamy połączenie anyżu, cynamonu i słodkiej pomarańczy.

Przytulne, odpowiednio udekorowane ozdobami i wyjątkowym zapachem mieszkanie, to recepta na wyjątkowe, aromatyczne święta!!!

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz