Wylewki anhydrytowe – co warto o nich wiedzieć?

Rynek produktów budowlanych jest dzisiaj zasypany różnego rodzaju rozwiązaniami, przez to potencjalny klient może mieć problem z podjęciem najlepszej dla niego decyzji. Ciekawym przykładem są właśnie wylewki podłogowe, a konkretnie wylewki anhydrytowe, które obecnie są naprawdę popularne – co warto wiedzieć o tym produkcie?

Wylewka na bazie siarczanu wapnia – wady i zalety

Trzeba powiedzieć, że wylewka samopoziomująca to produkt wysokiej jakości, o dużej funkcjonalności. Często wymienia się go, jako najlepsze rozwiązanie pod ogrzewanie podłogowe, wszystko dzięki dobremu przewodnictwu cieplnemu. Nie można jednak nie wspomnieć o tym, że wylewka podłogowa nie wymaga dodatkowych zbrojeń, a jej położenie zajmuje zdecydowanie mniej czasu (w porównaniu do wylewki cementowej). Wadą tego produktu, jest brak odporności na wodę, oznacza to, że w pomieszczeniach wilgotnych, zwyczajnie nie można jej stosować – po namoknięciu traci bowiem swoje właściwości.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym produkcie i upewnić się, że jest to rozwiązanie do Waszego domu, sprawdźcie – Wylewki Łódzkie.

 

Zadzwoń:
+48 509 293 183
Zobacz stronę:
https://www.tempo-spj.pl/

  

Dodaj komentarz