Utrzymaj porządek w swoich rzeczach z szafą przesuwaną

Przy większej ilości członków naszej rodziny, istnieje ryzyko, że odzież przebywa na specjalnych “krzesłach”, ponieważ umieszczenie ich w szafkach sprawia, że nic nie możemy w niej znaleźć. Ten problem rozwiążemy przy pomocy szafy przesuwanej, która nie tylko jest funkcjonalna, ale posiada piękny wygląd.

Szafa przesuwana utrzyma porządek

Szafy przesuwane są niezwykle funkcjonalne w pomieszczeniach o małym metrażu. Przy tradycyjnych szafach potrzebujemy przestrzeni do otworzenia drzwiczek, a w tym przypadku jest to zbędny wymóg. Przesuwane fronty pozwolą nam na dostanie się do całej zawartości szafy, bez zbędnego robienia bałaganu. Przestrzeń w szafie jest przemyślana tak, aby wszystkie nasze ubrania, buty oraz dodatki miały swoje miejsce. Ogromna ilość półek oraz miejsca na wieszaki sprawiają, że ubrania nie gniotą się, a co za tym idzie, jeszcze dłużej pozostają w dobrej formie.

Szafa jako piękny element ozdobny w sklepie

Oprócz samej funkcji chowania rzeczy, możemy wykorzystać szafę przesuwaną do aranżacji wnętrza. W sklepie Wiki Meble znajdziemy niebanalne rozwiązania na fronty, które idealnie dopasują się do naszego designu. Pośród nich znajdziemy tradycyjne fronty w różnych odcieniach lub niestandardowe nowoczesne rozwiązania z frontami w połysku, lub z lustrem.

Jednym z przykładów nowoczesnych rozwiązań jest szafa przesuwana w niskiej cenie. Do wyboru w jasnym lub ciemnym odcieniu wygląda nieziemsko, a powierzchnia lustrzana nie tylko będzie służyła nam do przymierzania kolejnych ubrań. Spełni również funkcję powiększenia wizualnej przestrzeni. Idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach z małym metrażem, ale również dopasuje się do nowoczesnej i tradycyjnej aranżacji wnętrza. 250 cm długości zapewni nam satysfakcjonujące możliwości, aby zmieściło się w niej wszytko. W niskiej cenie otrzymamy również coraz chętniej stosowane oświetlenie Led.

Szafa przesuwana zamiast garderoby

Jest to idealne rozwiązanie. Nie każdy posiada w domu pomieszczenie, które spełni funkcję garderoby. Szafa przesuwana to ogromny wybór kolorystyki i wzorów, niezależnie od tego czy posiadamy 160 cm, czy 250 cm wolnego miejsca. Solidne wykonanie i dbałość o szczegóły zachwycą każdego nowego posiadacza. Ceny szaf przesuwanych są kilkakrotnie niższe od tych na zamówienie, dzięki czemu nie musimy martwić się o finanse. Przemyślane wnętrze szafy przesuwanej w pełni zaspokoi nasze oczekiwania i potrzeby.

 

Dodaj komentarz