Sterna Polska – AGD inne niż wszystkie

Codzienne obowiązki domowe, jak sprzątanie, pranie czy prasowanie zajmują wiele czasu. Jest to praca, która nigdy się nie kończy. Wszyscy chcemy mieszkać w czystym i przytulnym domu, ale komfort ten kosztuje wiele godzin pracy, którą trzeba wykonać codziennie, aby osiągnąć pożądany efekt. W dodatku, jeżeli w domu są dzieci i zwierzęta, zamiatanie i mycie podłogi oraz pranie i prasowanie odbywa się praktycznie non stop. Do tego dochodzi praca zawodowa, która w dzisiejszych czasach potrafi pochłonąć nas na cały dzień. Czy istnieje rozwiązanie, które pozwoli nam zyskać więcej cennego czasu, który zamiast na ciągłym dbaniu o porządek w domu będziemy mogli przyjemnie spędzić z rodziną ? Naprzeciw wciąż rosnącym oczekiwaniom w tej kwestii wychodzi firma Sterna Polska oferująca nowoczesne, zaawansowane technologicznie urządzenia AGD, które maksymalnie ułatwią, przyspieszą, a nawet uprzyjemnią codzienne prace domowe.

Urządzenia Innosteam

Chcąc wyglądać elegancko i estetycznie, należy zadbać o starannie wyprane i wyprasowane ubrania. Tradycyjne żelazka niestety nie wyprasują dokładnie wszystkich rodzajów materiałów, a sama czynność zajmuje mnóstwo czasu, zwłaszcza jeżeli prasujemy wiele części garderoby, dla całej rodziny. Unikalny, najnowocześniejszy system do prasowania Innosteam, oferowany przez firmę Sterna Polska pracuje w oparciu o technologię parową. Podczas prasowania generuje on drobną i delikatną parę, uwalnianą pod stałym ciśnieniem, dzięki czemu ubrania wyprasujemy bardzo szybko i efektywnie. W tym celu napełniamy specjalny pojemnik wodą. Innosteam nie wymaga też odkamieniania, płukania i czyszczenia, co dodatkowo oszczędza nasz cenny czas. Bez względu na to, z jak trudnym, czy delikatnym materiałem mamy do czynienia, innosteam pozwoli nam uzyskać efekt idealnie gładkich, świeżych i eleganckich części garderoby. Urządzenie nagrzewa się w ciągu niespełna 30 sekund, a unikalna stopa żelazka, wykonana z polimeru idealnie dostosowuje temperaturę do rodzaju prasowanej tkaniny. Dzięki temu z innosteam unikniemy nieprzyjemnych sytuacji w postaci przypalenia ubrań. A wszystko to bez termostatu, czy specjalnych nakładek. Cały system jest lekki i łatwy w obsłudze. Dzięki innosteam uzyskamy więc olśniewający efekt idealnie wyprasowanych, eleganckich ubrań, poświęcając na to minimalną ilość czasu, a samo prasowanie będzie niezwykle łatwe i przyjemne. Więcej o tym funkcjonalnym urządzeniu można dowiedzieć się na stronie internetowej: http://sternapolska.pl/nasze-marki-i-uslugi/224-hizero

Hizero 4 in 1 Bionic Mop

Kolejnym, niezwykle pomocnym w codziennym sprzątaniu urządzeniem jest Hizero 4 in 1 Bionic Mop. Jest to zaawansowane technologicznie rozwiązanie, pozwalające na zamiatanie, mycie, czyszczenie, wycieranie i suszenie podłogi. Mop działa bezprzewodowo, jest cichy i łatwy w obsłudze. Po skończonej pracy wystarczy umieścić go w specjalnej stacji ładującej, aby był gotowy do ponownego użycia. Do jego pracy wymagana jest jedynie czysta woda, której wystarczy 1 litr, aby umyć aż 1000 m2 powierzchni. Czyni go to urządzeniem wydajnym i ekologicznym. Konstrukcja Hizero Bionic Mop została opracowana w taki sposób, że bez problemu dotrzemy nim do trudnych zakamarków, jak rogi, czy miejsca pod meblami. Mop Hizero jest wielofunkcyjny, poradzi więc sobie z każdym rodzajem zanieczyszczeń. Usunie zarówno piasek, trawę, sierść, włosy, resztki jedzenia, jak i zanieczyszczenia płynne w postaci wody, soków, czy innych rozlanych cieczy. Bez problemu wyczyści też zaschnięte plamy. Dzięki temu nowoczesnemu urządzeniu podłoga w domu będzie zawsze idealnie czysta, a jej sprzątanie zajmie dosłownie chwilę.

Firma godna zaufania

Sterna Polska to firma z ponad 10-letnim doświadczeniem. Wprowadziła ona na rynek urządzenia opracowane przez szwajcarskich inżynierów z niezwykłą starannością i dokładnością. Innowacyjne AGD oferowane przez Sterna Polska pozwoli maksymalnie ułatwić życie, zyskać tak cenny dziś dla wszystkich czas i przynieść mnóstwo wygody. Samo sprzątanie będzie również przyjemne, gdyż urządzenia Sterna Polska są intuicyjne w obsłudze i efektywne w działaniu. Sterna Polska dostarcza klientom sprzęt najwyższej jakości, funkcjonalny i nowoczesny. Na swoim koncie firma posiada bardzo wiele nagród i rekomendacji od zadowolonych klientów. Sprawia to, że grono osób, które postanowiły jej zaufać, stale się powiększa, a pracownicy są coraz bardziej zmotywowani do dalszej pracy i ciągłego rozwoju. A wszystko po to, aby dostarczać klientom coraz to nowych, ulepszonych i ekskluzywnych urządzeń z sektora AGD.

Dodaj komentarz