R-tile przeznaczenie i właściwości podłóg przemysłowych

R-tile przeznaczenie i właściwości podłóg przemysłowych

Stworzenie podłóg przemysłowych R-tile to wyjście na przeciw oczekiwaniom wielu gałęzi przemysłu. Znajdą one zastosowanie w takich miejscach jak komercyjne czy handlowe obiekty przemysłowe, fabryki, warsztaty, garaże, obiekty sportowe, przedszkola, markety, magazyny czy obiekty mieszkalne. Cechuje je większa wytrzymałość niż zwykłych podłóg domowych przez wzgląd na miejsce zastosowania oraz odpowiednie właściwości dostosowane do intensywnego użytkowania często w trudnym środowisku. Ważnym atutem jest łatwość montażu, który może być wykonany w zaledwie kilka godzin.

R-tile to system samozamykających się, elastycznych posadzek, przypominających puzzle. Łatwość montażu i odpowiednie właściwości nie stawiają wymagań względem  podłoża. Płytki R-tile mogą być układane bezpośrednio na każdej powierzchni płaskiej np. betonowej, żywicznej czy drewnianej.  Stanowią wytrzymałą, komfortową i antypoślizgową powierzchnię, co sprawdzi się na przykład w halach sportowych, na basenach, siłowniach czy salach tanecznych. Będą stanowić stabilne podłoże i uchronią przed ewentualnym upadkiem. Ze względu na miejsce zastosowania odznaczają się wyjątkową trwałością i odpornością na uderzenia, wgniecenia, środki chemiczne, oleje, wilgoć czy ścieranie. W tym wypadku znajdą swe zastosowanie w halach przemysłowych czy produkcyjnych, w których używane są np. wózki widłowe, w warsztatach samochodowych czy szpitalach. Stanowią doskonałą izolację termiczną i akustyczną zapewniając ciepło i ciszę. Są idealnym rozwiązaniem dla szkół, przedszkoli czy mieszkań. Są bardzo dobrym przewodnikiem ciepła i mogą być instalowane wraz s systemem ogrzewania podłogowego.  Odznaczają się dużą estetyką, gdyż po złączeniu nie widoczne jest miejsce połączenia jak przy montażu zwykłych płytek pcv z zastosowaniem fug. Producent oferuje gamę 10 faktur i 10 kolorów odpornych na blaknięcie. Łatwość czyszczenia, brak bałaganu i pylenia podczas montażu stanowią kolejny argument za wyborem podłogi R-tile. Jest to rozwiązanie ekonomiczne. Podłogi R-tile są tańsze od betonowych czy żywicznych a koszt ewentualnej naprawy stanowi jedynie wymiana konkretnego fragmentu np. pojedyncza płytka. W razie potrzeby istnieje możliwość wielokrotnego montażu i demontażu.  Co więcej jest to produkt  ekologiczny, przyjazny dla środowiska, nie emituje żadnych lotnych związków organicznych i może być ponownie przetworzony.

Producenci oferują szeroką gamę barw, faktur i grubości, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta -> sprawdź szeroką ofertę TRAVICOM – posadzki przemysłowe, posadzki warsztatowe, podłogi biurowe, podłogi z PCV.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

 

Dodaj komentarz