Polskie ozdobne odpływy liniowe

ozdobne odpływy liniowe prysznicowo.pl łazienka

Dekoracja łazienki, podobnie jak aranżacja wszystkich pozostałych pomieszczeń w domu albo mieszkaniu, to wielkie wyzwanie finansowe i estetyczne, ale też organizacyjne. Dzisiaj na ryku istnieje wiele urządzeń, mebli i dodatków, które są nie tylko ładne, ale również funkcjonalne i w łazience właśnie oraz kuchni jest absolutnie najwięcej miejsca na ich stosowanie.

Funkcjonalność rzeczy, mebli czy dodatków mierzy się tym, czy spełniają dodatkowe zadania i są praktyczne. W przypadku łazienki każdy element może być tylko ładny, albo dodatkowo jeszcze atrakcyjny wizualnie. Najnowsze odpływy liniowe do montażu w brodzikach prysznicowych spełniają obie te funkcje jednocześnie – są bardzo przydatne, oraz przyciągają wzrok.

Zalety polskiej produkcji

Do tej pory na rynku dominowały jednak projekty, w których odpływ liniowy nie występował, a był raczej klasycznym odpływem kwadratowym, tudzież prostokątnym. Brak elementów ozdobnych i niskiej jakości materiały, z których taki odpływ prysznicowy był wykonany sprawiały, że nie był to zbyt atrakcyjny element całej kabiny prysznicowej. Dzięki nowym polskim panelowym odpływom udało się rozwiązać wszystkie te problemy jednocześnie.

Nowe liniowe odpływy charakteryzują się m.in.:

  • Doskonałym materiałem, z którego są wykonane. Stal podobnej klasy spotykana jest w urządzeniach medycznych – jest nie tylko wytrzymała, ale także nierdzewna i łatwa w konserwacji.
  • Zestaw składa się nie tylko z odpływu, ale również syfonu z osadnikiem zanieczyszczeń. Dzięki temu regularnie czyszczony osadnik jest gwarantem higienicznej kąpieli oraz niezatkanego odpływu.
  • Wodoodporny kołnierz w zestawie zabezpiecza kluczowe łączenia i punkty krytyczne konstrukcji brodzika przed zamoczeniem czy wylaniem wody.
  • Panel ozdobny do wyboru – stanowi jedyny element systemu, który jest wymienny. Panel dostosować można nie tylko do rozmiarów brodzika, ale także do elementów dekoracyjnych swojej łazienki – np. jeśli płytki w łazience mają wzory kwieciste, podobne znaleźć można na panelach do odpływu liniowego.
  • Klipsy dystansowe oraz reduktor przejściowe 50/40 znajdujące się w zestawie pozwalają na zamontowanie całości w najróżniejszych konfiguracjach i stabilizację także w kabinach z nieco inną konstrukcją odpływu.

Wybór odpowiedniego modelu

Zdjęcie wymiarów z kabiny prysznicowej powinno być oczywiście pierwszym krokiem przed zakupem odpływu liniowego. Na rynku są już modele brodzików z odpowiednio przystosowanym wgłębieniem do takich odpływów. W innym wypadku odpływ liniowy zamontować można także na uniwersalnym brodziku, jednak obowiązkowo z zastosowaniem klipsów dystansowych. Producent na stronie prysznicowo.pl udziela na swoje produkty z tej linii aż dziesięcioletniej gwarancji.

 

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz