Naprawa okien Dopczyce – skutki błędów montażowych

Zakup nawet najwyższej jakości okien bez ich prawidłowego montażu nie będzie cieszyć inwestora. To montaż ma decydujący wpływ na funkcjonalność okien. Skutki błędów ekipy montującej można czasem zobaczyć w niedługim czasie użytkowania okien. Często słyszymy od kogoś, że wieje od okna bądź woda skrapla się na parapecie. Dzieję się tak w wyniku nieprawidłowego uszczelnienia bądź wadliwego połączenia okien ze sobą. Co wtedy zrobić? W takich przypadkach wystarczy naprawa okien Dopczyce.

Montaż okien najczęstsze błędy

Nieprawidłowy montaż okien może prowadzić do szeregu niekorzystnych konsekwencji jak przyśpieszone niszczenie ram okna, muru na skutek osadzającej się wilgoci, rozwijania się pleśni i grzybów. Do najczęściej występujących błędów związanych z montażem wymienić można takie jak:

  • wstawianie okien w zbyt małe lub zbyt duże otwory w murze
  • niewłaściwe użycie kotew i dybli
  • niedostateczne uszczelnienie szczeliny między oknem a murem
  • nagminne podpieranie okna klinami, które i tak następnie są wyciągane w celu założenia parapetu
  • nie uszczelnienie dokładnie dolnej szczeliny pod oknem

Naprawa okien – usuniecie skutków złego montażu okien

Czasem milimetrowe niedociągnięcia, najmniejsza szczelina będą sprawiały że do mieszkania będzie dostawać się powietrze z zewnątrz, ale i woda. W takich przypadkach, jeśli nie wiemy jak sobie z tym poradzić, czy konieczna jest wymiana czy wystarczy naprawa okien i dokładne uszczelnienie zdajmy się na pomoc fachowców.

Dodaj komentarz