Mop Automatyczny Hizero – poczuj różnice!

Mop Automatyczny Hizero 4 w 1 to wyjątkowo szybkość i komfort sprzątania. Urządzenie dzięki swojej wielofunkcyjności skutecznie zastępuje tradycyjny odkurzacz i mop zmywający podłogę na mokro. Po umyciu podłogi jest w stanie ją wysuszyć, a po zakończeniu całego procesu sprzątania – czyści się samodzielnie. Oszczędność czasu, pieniędzy, energii elektrycznej i środków chemicznych – poczuj różnicę, decydując się na zakup mopa Hizero!

Bioniczna technologia w służbie czystości

Mop Automatyczny Hizero dzięki wykorzystaniu bionicznej technologii pozwala na dużo szybsze i efektywniejsze sprzątnięcie wszystkich twardych powierzchni w domu, jak drewniane parkietu, podłoga z paneli czy terakoty. Urządzenie skutecznie zbiera z podłogi wszystkie sypkie i mokre zanieczyszczenia, a następnie separuje je od czystej wody, co pozwala na utrzymanie powierzchni we wręcz sterylnej czystości. Wbudowany w mop rolujący polimer czyszczący w trakcie obracania się jest bowiem w stanie zebrać wszystkie zanieczyszczenia pojawiające się na podłodze i pozostawia ją czystą oraz niezarysowaną.

Łatwość obsługi i kompaktowe rozmiary

Zapomnij o plączącym się kablu i zbyt dużych urządzeniach czyszczących, których nie ma gdzie przechowywać! Mop Automatyczny Hizero jest wyposażony z baterię jonowo-litową, która po naładowaniu jej (zajmującym 4 godziny) wystarcza na 80 minut pracy urządzenia, co umożliwia dokładne wymycie ponad 300 mkw powierzchni. Nie trzeba więc przełączać kabla plączącego się po całym domu, a kompaktowe rozmiary mopa powodują, że może on być przechowywany w dowolnym miejscu w domu. Ma na tyle efektowny i nowoczesny design, że równie dobrze może znaleźć stałe miejsce w przestrzeniach dziennych.

Ekologiczne działanie mopa Hizero

Aby wyczyścić podłogę mopem Hizero wystarczy dolać do pojemnika czystej wody. Jeden litr czystej wody wystarcza do sprzątnięcia ok. 100 mkw powierzchni. Niepotrzebne są żadne dodatkowe środki chemiczne, a po skończonym sprzątaniu jedyne, co należy zrobić, to wyrzucić z pojemnika zebrane śmieci i opróżnić drugi pojemnik z brudną wodą. Brak konieczności dodawania środków chemicznych do mycia podłogi jest szczególnie istotny w domach i mieszkaniach, gdzie przebywają małe dzieci lub zwierzęta.

Atuty Mopa Automatycznego Hizero docenione zostały już przez użytkowników i specjalistów, którzy określili tę innowację mianem “drugiej rewolucji w sprzątaniu podłóg”. Urządzenie zostało wyróżnione statuetką za produkt roku 2017 VDTA w Las Vegas oraz zgłoszone do konkursu Dobry Design 2019 w Polsce.