Komoda pomoże w przechowywaniu rzeczy, ale czy tylko?

Zadaniem mebli jest nie tylko przechowywanie rzeczy lub zapewnianie komfortu, ale również upiększanie Twojego domu lub mieszkania. W rezultacie komoda pomoże w przechowywaniu rzeczy, ale jeśli dokonasz właściwego wyboru: stanie się również spójnym elementem dekoracyjnym Twojej przestrzeni.

Jaką rolę odgrywa komoda w domu?

Możesz sądzić, że nie ma bardziej funkcjonalnego mebla niż komoda. Jej przeznaczenie zna każdy: ma przechowywać rzeczy i czasami służyć za podstawę dla ramek ze zdjęciami. Jednak po głębszym zastanowieniu się można dojść do wniosku, że ten funkcjonalny mebel odgrywa również bardzo ważną rolę estetyczną. W końcu jest w każdym domu, jego rozmiary są dość duże i znajduje się najczęściej w sypialni. W połączeniu powoduje to, że komoda jest elementem wyposażenia domu lub mieszkania, od którego może zależeć Twój komfort oraz samopoczucie!

Najważniejszym zadaniem, przed którym teraz stajesz, to wybór komody dopasowanej do pozostałej przestrzeni w Twoim mieszkaniu. Nie jest to decyzja łatwa, ponieważ producenci przygotowali dla Ciebie wiele oryginalnych produktów. Coś o tym wiemy, ponieważ „Styl dla Ciebie” to sklep internetowy z designerskim wyposażeniem wnętrz, które tworzymy z myślą o potrzebach naszych klientów.

Zobacz więc, co ciekawego dla Ciebie przygotowaliśmy. Może wśród naszych produktów znajduje się Twoja komoda?

Abstrakcyjne szaleństwo

Nie wszyscy lubią klasyczne rozwiązania. Niektórzy preferują abstrakcję, intensywne kolory i prawdziwe szaleństwo. Dla takich osób powstały komody Taller od belgijskiej marki J-line. Wyróżnia je przede wszystkim metalowy front wykonany w stylu „old schoolowym”. Co więcej, komody zostały pomalowane na intensywny czerwony lub zielony kolor, co automatycznie podnosi poziom energii.

Tego typu komody – nie tylko Taller – sprawdzą się przede wszystkim w pokoju nastolatka, biurze lub przedpokoju. Ze względu na swój wygląd zapewniają bowiem wnętrzom modernistycznego i nieco buntowniczego charakteru.

Innym interesującym rozwiązaniem dla osób, które wolą niestandardowe rozwiązania, jest komoda Thais dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych: naturalnej (drewnianej) oraz w odcieniach bieli, błękitu i szarości. Podstawa komody została wykonana z drewna sosnowego, ale szuflady zostały wykończone różnymi wzorami i kolorami. Podobnie jak uchwyty szuflad, które różnią się od siebie kształtem oraz materiałem wykonania.

Komoda typu Thais reprezentuje styl eklektyczny, zatem będzie świetnym wyposażeniem każdego wnętrza. Jest to – pomimo oryginalnego wykonania – dość bezpieczny wybór, który zapewni Ci dopasowanie i harmonię całej przestrzeni.

Klasyka zawsze w modzie

Klasyczne wnętrza nigdy nie wychodzą z mody. To ponadczasowe rozwiązania, które zawsze zapewniają spokój, komfort i wzmagają ciepło domowej przestrzeni. Jeśli więc preferujesz sprawdzone rozwiązania, zastanów się nad wyborem komody wykonanej w klasycznym, ale wcale nie mniej oryginalnym stylu.

W sklepie „Styl dla Ciebie” przygotowaliśmy m.in.:

  • komodę Seaford w kolorach czarnego dębu: naturalnego i bielonego,
  • komodę Stockholm wykonaną z drewna i dębowego forniru,
  • komodę Brentwood wykonaną z drewna i dębowego forniru, także w wersji z przyciemniającym woskiem,
  • komodę Chara w pięknym, naturalnym i drewnianym wykonaniu.

Jak widzisz, każda komoda została stworzona z mocnych i wytrzymałych materiałów. W rezultacie , oprócz tego, że komoda pomoże w przechowywaniu rzeczy i upiększy przestrzeń Twojego domu, to na dodatek będzie w nim przez bardzo długie lata.

Komoda i jej wiele twarzy

Rozejrzyj się po wnętrzu swojego domu i spójrz z innej perspektywy na swoje meble. Może odkryjesz w nich zupełnie inną funkcję? Komoda to niewątpliwie mebel o wielu zastosowaniach. Ze względu na swoją wszechstronność oraz popularność bez trudu może odmienić wnętrze każdego domu, zapewniając domownikom nie tylko przechowywaniu rzeczy, ale również harmonijną i spokojną przestrzeń do życia.