Innowacyjne rozwiązania oferowane przez firmę Titan Polska

geotechnika titan polska

Interesują Cię innowacyjne rozwiązania dla budownictwa specjalnego i inżynieryjnego? Zapoznaj się z oreftą firmy Titan Polska. To przedstawiciel niemieckiego Friedrich Ischebeck GmbH, który działa na polskim rynku już od 2002 r. wprowadzając na nasz rynek najnowsze rozwiązania technologiczne. Firma oferuje przede wszystkim szereg rozwiązań geotechnicznych i fundamentowanie.

Geotechnika | Titan Polska

System Titan Polska to kompleksowe rozwiązanie, które pozwala na wykonanie takich elementów jak:
– mikropale iniekcyjne
– mikropale kotwiące
– mikropale geotermalne
– gwoździe gruntowe
– kotwy skalne

Mają one szerokie zastosowanie w fundamentach, w zakotwieniach konstrukcji oporowych i przy stabilizacji osuwisk, skarp i nasypów. Jednolita technologia pozwala na prace w różnych warunkach gruntowych, w tym na terenach trudnodostępnych.

Systemy deskowań

Firma Titan Polska oferuje Państwu również wysokiej jakości systemy deskowań. Systemy deskowań Ischebeck składają się z elementów, które charakteryzują długa nośność i długie okresy użytkowania. Są one proste w montażu i bardzo trwałe, dlatego też tak wiele osób decyduje się właśnie na ich wybór. Firma Titan Polska specjalizuje się zwłaszcza w deskowaniach stropowych oraz konstrukcjach wsporczych, które wykorzystują aluminiowe dźwigary o dużej wytrzymałości.

Szalunki wykopowe

W ofercie firmy można znaleźć również rozwiązania, dzięki którym możliwe będzie także zabezpieczenie wykopów. Oferuje ona szalunki wykopowe, które doskonale sprawdzą się we wszystkich rodzajach podłoża. Dzięki nim możliwe jest szybkie i przede wszystkim bezpieczne wykonywanie robót. Szalunki wykorzystują nowoczesny system zacisków opinkowych.

Zaletą firmy jest również profesjonalne, fachowe doradztwo. Jeżeli nie mamy pewności, czego dokładnie będziemy potrzebować, lub jak funkcjonują systemy Titan, warto skontaktować się z przedstawicielem firmy. Co ważne, firma oferuje również szkolenia z obsługi systemów, oraz jako biuro inżynierskie – pełną obsługę projektową.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz