Inhibitor korozji – Szczecin

Normalną sprawą jest, że wcześniej czy później metal zacznie się utleniać. Dlatego też warto odpowiednio zabezpieczyć jego powierzchnię, by nie martwić się szybko pojawiającą się i postępującą korozją, a tym samym potrzebą odnawiania. Rdzewienie metalu znacznie go osłabia, przez co zmniejsza się jego odporność na obciążenia i ogólna wytrzymałość.

Metal najbardziej podatny jest na korozję, podczas transportu drogą morską, ponieważ na statkach panuje duża wilgotność, która sprzyja jej powstawaniu. Warto więc zabezpieczyć wszystkie przewożone elementy przed rdzą, stosując specjalne produkty antykorozyjne.

Inhibitor korozji – zastosowanie

Odpowiednim i skutecznym preparatem do stosowania w zamkniętych, metalowych opakowaniach jest inhibitor korozji Szczecin. VCI ZERUST / EXCOR jest to najwydajniejszy inhibitor korozji m.in. do ochrony urządzeń elektrycznych i elektronicznych.

Sposób działania inhibitora korozji

Produkt umieszcza się w zamkniętej obudowie. Następnie jej wnętrze wypełnia się niewidoczną, bezwonną i nietoksyczną parą, za pomocą specjalnej kapsuły antykorozyjnej. Wytworzona para osadza się na wystających metalowych krawędziach, zabezpieczając je w ten sposób przed rozwojem rdzy.

Exocr – sięgaj po sprawdzone produkty przeciw korozji

Excor to renomowana firma, która zajmuje się produkcją oraz dystrybucją wysokiej klasy produktów antykorozyjnych. Dlatego też specjalizując się w sprzedaży wysyłkowej wyrobów metalowych, warto zapoznać się z jej ofertą. Dzięki tym produktom wysłany do klienta element dotrze w pełni sprawny i bez rdzy. Pozwoli to zminimalizować ilość zwrotów bądź reklamacji, a tym samym ograniczyć straty w firmie. Niestety materiały trudno dostępne na lokalnym rynku trzeba importować z Chin bądź Stanów Zjednoczonych, dlatego konieczne jest ich zabezpieczenie na czas podróży. Excor, jako jedyna firma w Polsce jest wyłącznym partnerem NTIC, czyli federacji, która zajmuje się rozwiązaniami VCI w 60 krajach, dlatego warto sięgać po produkty z jej oferty.

Popularne tagi : ochrona przed korozją , zabezpieczenie przed korozją , ochrona antykorozyjna , ochrona metali przed korozją , produkty antykorozyjne , opakowania antykorozyjne ,

Zadzwoń:
+48 42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://excor.pl/technologia/
 inhibitor korozji Szczecin

Dojazd:

Dodaj komentarz