Gdzie kupisz tanie ramki na zdjęcia?

Różne są sposoby przechowywania zdjęć. Dziś najczęściej zdjęcia gromadzimy w telefonach i dyskach komputerów, przez co nierzadko narażamy się na ich nagłą utratę. Dlatego te najbliższe naszemu sercu warto wyeksponować i zdecydować się na ramkę do zdjęć.

Ramka na zdjęcie jako element wystroju wnętrz

Dzięki ramce nie tylko zatrzymamy wspomnienia na dłużej, ale sprawimy, że wnętrze naszego domu czy mieszkania stanie się przyjemniejsze i przytulne. Na rynku mamy ogromny wybór ram i ramek różnego typu. Wykonane są one z przeróżnych materiałów – od klasycznych ramek drewnianych, plastikowych, po nowoczesne ramki aluminiowe.

W ramce możemy umieścić zdjęcia z wakacji, plakat zespołu, którego słuchamy czy ulubiony krajobraz. Zdjęcie, które pragniemy wyeksponować może też przybrać niemalże każdy wymiar – może być to standardowe zdjęcie w rozmiarze 10 cm x15 cm lub 13 cm x18 cm, po duże ramy w rozmiarze 100 cm x150 cm idealne do powieszenia na ścianie.

Ładna ramka nie musi być droga

Wbrew pozorom, piękne ramki wykonane z materiałów wysokiej jakości wcale nie muszą być drogie. W sklepach internetowych kupimy wysokiej jakości ramki na zdjęcia już od 7 złotych! To taniej niż w marketach, a ramkę kupimy bez wychodzenia z domu, dzięki czemu oszczędzimy cenny czas! A jeśli zdecydujemy się dokonać zakupu w specjalistycznym sklepie internetowym możemy mieć pewność, że kupione produkty są sprawdzone i najwyższej jakości.

Oprócz tego mamy większy wybór – możemy być pewni, że znajdziemy ramkę w upragnionym rozmiarze i kolorze, ale możemy wybierać też ramki o różnych zdobieniach, świetnie komponujących się z wnętrzem naszego pokoju. Na przykład ramki w kolorystyce marmuru idealnie będzie pasowała do mieszkania w stylu skandynawskim, a drewniana, jasnobrązowa ramka dobrze wygląda w pokojach o nieco delikatniejszej kolorystyce.

Ciekawym rozwiązaniem są też multiramki, w których możemy umieścić kilka zdjęć i stworzyć swój własny, indywidualny kolaż składający się nawet z ośmiu zdjęć! Wbrew pozorom dopasowanie zdjęć w takiej ramce wcale nie jest takim prostym zadaniem jak się wydaje.

Śledź promocje!

Jeśli chcemy kupić dobrze wykonaną ramkę na zdjęcie, dzięki której długo będziemy mogli cieszyć się wspomnieniami, a jednocześnie nie chcemy przepłacać, śledźmy promocje w sklepach. Często znajdziemy w promocji lub na wyprzedaży ramy nawet do kilkudziesięciu procent taniej! Zaoszczędzimy pieniądze, a oprócz tego będziemy mogli cieszyć się pięknymi zdjęciami w ładnej oprawie każdego dnia.