Festool – marka, która zna się na narzędziach

narzędzia

Pasja do wysokiej jakości elektronarzędzi to powód, dla którego powstała marka Festool. Celem firmy od początku było stworzenie pierwszej klasy narzędzi, dzięki którym w rękach rzemieślników znajduje się narzędzie, z którym mogą szybciej, więcej i wygodniej, a frezarki Festool są tego najlepszym przykładem. Nic dziwnego, bowiem w procesie produkcji przywiązują naprawdę dużą wagę do jakości i niezawodności.

Frezarki na lata

Wielu fachowców, którzy postawili jakiś czas temu na zakup frezarki do drewna, metalu bądź innego tworzywa potwierdza, iż te z firmy Festool służą im już 10,20, 30 lat – lub nawet dłużej. Długa żywotność tych profesjonalnych narzędzi zdecydowanie nie jest przypadkiem.

Każde z ich profesjonalnych narzędzi jest wydajne i niezawodne, a jednocześnie lekkie. Oprócz tego, iż ich flagowym produktem są frezarki: http://www.elima24.pl/pol_m_Producenci_Festool_Frezarki-Festool-767.html

W ofercie Festool można znaleźć także np.:

 • piły tarczowe,
 • wyrzynarki,
 • piły tnące,
 • polerki,
 • wiertarki młotkowe,
 • szlifierki kątowe,
 • frezarki do metalu
 • lampy robocze LED

Dzięki ich produktom i usługom praca i projekty czy to w warsztatach, czy na placu budowy staje się bardziej wydajna i bezpieczna. Każdy, kto szuka odpowiedniego narzędzia – na pewno nie rozczaruje się stawiając na ofertę tej marki, bowiem zawsze pomaga ona w szybszym osiągnięciu jak najlepszych wyników. Wszystkie narzędzia z Festool są stworzone z myślą o szerokiej gamie ich praktycznych zastosowań. W celu dostosowania cech produktu dokładnie do konkretnych wymagań, projekty tworzone są po uprzedniej konsultacji z profesjonalistami. Wszystkie frezarki do betonu bądź inne narzędzia są opracowane dla użyteczności.

Nastawieni na rozwój

Firma z dumą podkreśla swoje systematyczne podejście do konceptualizacji – dlatego ich oferta zaczyna się od potężnych narzędzi takich jak frezarki górnowrzecionowe, przydatnych akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych opracowanych specjalnie dla wspomnianych narzędzi i kończy na porządnym opakowaniu. Ta koncepcja systemu jest dopełniona przez innowacyjne skrzynki na narzędzia – co jeszcze bardziej uprzyjemnia pracę każdego fachowca.

Inteligentne narzędzia dla wymagających

Niezależnie od tego, które urządzenie się wybierze – czy będzie to wiertarka akumulatorowa, bezprzewodowa piła tarczowa czy też frezarki elektryczne ręczne niezmiennie zyskuje się gwarancję od marki, iż są to narzędzia zapewniające doskonałe rezultaty w wielu obszarach. Ponadto większość wyposażona jest w innowacyjny silnik. Nie bez znaczenia jest także stosowana przez Festool koncepcja oszczędzania energii, która sprawia, że akumulatory w bezprzewodowych narzędziach działają dłużej zapewniając maksymalną:

 • wydajność,
 • trwałość,
 • niezawodność.

Dzięki takim parametrom każdy wchodzący w posiadanie urządzenia od Festool – czy to jeśli chodzi o frezarki elektryczne do drewna czy inny model, jest w stanie w końcu skoncentrować się na tym, co jest naprawdę ważne – swojej pracy. Co więcej, firma podkreśla, iż ich odpowiedzialność nie kończy się na zapewnieniu produktów wysokiej jakości – serwis także jest bez zarzutu.

Dodaj komentarz