Czym się różni posadzka anhydrytowa Łódź od cementowej?

Jest to ważne pytanie w kontekście planowanej budowy domu, marketu lub jakiejkolwiek przestrzeni biurowej. Dlaczego? Ponieważ te materiały mają inne właściwości, które zdecydowanie mogą rzutować na późniejszą jakość wylewki. Zdarza się, że nieprzemyślany wybór w ostatecznym rozrachunku może nas kosztować dużo więcej, niż początkowo planowana inwestycja. Dlatego tak ważne jest, aby dowiedzieć się nieco więcej i porównać te materiały.

Posadzka anhydrytowa Łódź wychodzi zdecydowanie na plus.

Jastrych, jako dobry przewodnik ciepła jest idealny pod ogrzewanie podłogowe. Jednak z uwagi na płynną konsystencję i słabą odporność na działanie wilgoci, nie sprawdzi się w piwnicach, łazienkach, na zewnątrz budynku oraz na powierzchniach pochyłych

Wylewka cementowa  również jest trwała, jednak wymaga stosowania szczelin dylatacyjnych, bowiem podczas zastygania, skurcze mogą powodować pęknięcia.

Pamiętaj, aby przed podjęciem wyboru skonsultować się z ekspertami, takimi jak specjaliści z firmy Tempo SPJ. Pomogą oni w odpowiedni sposób dobrać materiały, tak aby efekt końcowy spełniał początkowe oczekiwania. Sprawdź ofertę posadzka anhydrytowa Łódź.

Dodaj komentarz