Zapach jako element wystroju wnętrz!

Czy myślałeś kiedyś o zapachu w kategorii elementu wystroju wnętrza?

Z pewnością wielu z nas ma już doświadczenia z produktami zapachowymi, czy odświeżaczami powietrza do łazienki i toalety, ale czy nie byłoby cudownie, gdyby przyjemny zapach towarzyszył Ci również w salonie, kuchni, czy korytarzu?
Oczywiście, nie mamy na myśli plastikowych, mało estetycznych odświeżaczy, czy spryskiwaczy, wymagających systematycznego rozpylania.

Mowa o wyjątkowo gustownym, eleganckim i wyrafinowanym rozwiązaniu – ozdobnej ceramicznej kuli zapachowej.

Bogactwo kolorystyczne i wzornicze dostępnych na rynku kul ceramicznych pozwala na dobór produktu idealnie dopasowanego do wnętrza. Jeden przedmiot staje się elementem wystroju i eleganckim źródłem zapachu, którego nie powstydzi się żadna gospodyni.

Kula zapachowa to także doskonały pomysł na prezent – staromodne figurki, świeczniki, czy ramki odeszły do lamusa. Aktualnie szukając upominku stawiamy na praktykę i użyteczność , ozdoba w postaci kuli zapachowej doskonale wpisuje się w ten nurt.
Kolejną korzyścią, jaką daje wyrób jest jakość zapachu – tradycyjne odświeżacze bazują zazwyczaj na mocno zmodyfikowanym i naszpikowanym związkami chemicznymi zapachem. Kula ceramiczna (w zależności od producenta) zawiera naturalny, subtelny, a zarazem wyrazisty zapach – nie powoduje on bólu i zawrotów głowy, czy nudności, a szeroka gama aromatów, pozwala na wybór ulubionej woni.

Szeroka gama ceramicznych kul zapachowych dostępna jest w ofercie MadlennnHandmade – zapachy do wnętrz, perfumy do wnętrz, naturalne olejki eteryczne, ceramika i biżuteria handmade -> udekoruj swój świat zapachem!

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz