Wylewki łódzkie na miarę XXI wieku – sprawdź, o jakich mowa

Chyba każdy z nas marzy o pięknej i równej podłodze w swoim domu. Panele podłogowe, drewniany parkiet, płytki ceramiczne a może tradycyjna wykładzina dywanowa? Aby wybrany materiał sprawdził się w naszym pomieszczeniu, kluczowe jest wcześniejsze odpowiednie przygotowanie podłoża oraz wybór właściwego rodzaju wylewki.

Dzisiaj pod lupą – podkład anhydrytowy. Co sprawia, że wylewka ta posiada tak szerokie spektrum zastosowania i cieszy się dużym uznaniem wśród wykonawców wylewek? Przede wszystkim jej doskonałe parametry. Zaprawa anhydrytowa to płynny podkład, który bez problemu rozlewany jest na dużych powierzchniach, a właściwości samopoziomujące, które posiada sprawią, że powierzchnia jest gładka i równa. Ponadto podkład wiąże się bezskurczowo, cechuje go wysoka wytrzymałość na zginanie oraz ściskanie, przez co nie wymaga zbrojenia. Dzięki wysokiemu współczynnikowi przenikania ciepła idealnie współgra z ogrzewaniem podłogowym.

Podkład anhydrytowy to doskonałe rozwiązanie w budownictwie mieszkalnym. Należy jednak pamiętać, iż w przypadku kuchni czy łazienki musi być on zawsze wspierany przez odpowiednią hydroizolację.

Niezależnie od tego, na jaki rodzaj wylewki w swoim domu się zdecydujesz – wybierz sprawdzoną firmę, która sprawi, że wylewki łódzkie to będzie prawdziwy strzał w 10!

Dodaj komentarz