Wylewka anhydrytowa Łódź – obalenie mitów internetowych.

W internecie praktycznie każda innowacja początkowa spotyka się z dużą skalą nienawiści, popularnie nazywaną “hejtem” oraz znaczną liczbą nieprawdziwych informacji na jej temat. Dlaczego? Ponieważ każde nowe rozwiązanie początkowo spotyka się z dużą nieufnością ludzi, przyzwyczajonych już do starych, tradycyjnych rozwiązań. Nie inaczej jest w temacie popularnych ostatnio w branży budowlanej wylewek anhydrytowych! Liderzy rynku początkowo mieli nie lada kłopot, aby przekonać swoich potencjalnych klientów do tego lepszego, oraz tańszego rozwiązania od tradycyjnej, wylewki cementowej.

Mity na temat wylewka anhydrytowa Łódź

Największym z nich jest wrażliwość anhydrytu na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Całkowicie mija się to z prawdą. Jest on znacznie bardziej trwały oraz wytrzymały od wylewki cementowej. Często wymienianym zarzutem jest również wielka wrażliwość na wilgoć. O ile częściowo jest to prawda, ze względu na to, że wylewkę anhydrytową faktycznie trzeba odpowiednio przygotować pod kątem pomieszczeń wilgotnych, natomiast kłamstwem jest mówienie o tym, że kompletnie się do takich miejsc nie nadaję.

Eksperci z firmy Tempo SPJ opublikowali materiały dotyczące większej ilości mitów na ten temat, odkryj tutaj: wylewka anhydrytowa Łódź.

 

Zadzwoń:
+48 509 293 183
Zobacz stronę:
https://www.tempo-spj.pl/


 

Dodaj komentarz