Podłogi dębowe – klasyka i luksus

deski dębowe

Postawiliśmy dom i przychodzi czas na jego wykańczanie. Tu pojawia się pytanie- jakie podłogi będą najlepsze? Ostatnimi czasy większość ludzi na ponadczasową klasykę i wybiera podłogę dębową. Jest ona nie tylko zdumiewająco elegancka, ale także solidna i nadzwyczaj wytrzymała.

Dąb

Drzewo dębu rośnie na półkuli północnej w strefie umiarkowanej. Charakteryzuje się ono długowiecznością, a samo w sobie jest nadzwyczaj monumentalne. Dzięki temu, coraz częściej jest wykorzystywane jako element wykończenia wnętrza. Klasyczne piękno wyraża się między innymi w nietuzinkowym usłojeniem oraz sękami występującymi nierównomiernie w różnych wielkościach. Jego atrakcyjność powoduje, że doskonale nada się zarówno do pomieszczeń tradycyjnych, jak i nowoczesnych.

Innowacyjna elegancja

Wiele osób posiada w swoich domach wykończenia z zastosowaniem dębu. Jak sprawić, by Twoja podłoga była inna, jedyna w swoim rodzaju? Nieszablonowy podejściem do tego zagadnienia, wykazała się firma Nuvolariparquet, której oferta oparta jest na szerokich deskach dębowych. Dzięki temu zapewniają niepowtarzalny efekt naturalnego piękna. Swoje deski tworzą w oparciu o charakterystyczne europejskie dęby. Ich niezwykłość wyraża się we wspaniałej barwie w odcieniach żółtobrązowych, które z upływem lat delikatnie ciemnieją.

Szerokie dębowe deski podłogowe

Obecnie na rynku dostępne są deski, których szerokość wynosi maksymalnie 280 mm. W ofercie Nuvolariparquet znajdziemy deski dębowe o szerokości sięgającej nawet 500 mm. Poprzez optymalne wykorzystanie surowców, także nowoczesnych technologii, firma może zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki zastosowaniu bardzo szerokich desek drewnianych we własnym domu, można uzyskać niesamowity design i niespotykany nigdzie indziej efekt. Ktoś mógłby zastanowić się czy stworzenie dwa razy szerszej niż normalna, deski, nie zmniejszy jej wytrzymałości.Dzięki zastosowaniu dwuwarstwowej konstrukcji desek podłogowych, odznaczają się one dużą wytrzymałością. Deski są odporne na zmiany temperatury oraz wilgotności. Piękna dębowa podłoga drewniana będzie nam służyć wiele lat.

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz